Український форум
Пошук | Статистика | Список користувачів Форуми | Календарі | Альбоми |
Ви ввійшли як гість. ( ввійти | зареєструватися )

Святкування 60-ліття Пласту в Британії
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Попередня тема :: Наступна тема
   Решта світу -> РізнеФормат повідомлення

Альф
Відправлено 2009-06-12 15:27 (#676)
Тема: Святкування 60-ліття Пласту в Британії

Veteran

100252525
Місцезнаходження: Ireland
Пластуни Британії запрошують зголошуватися учасників на Пластовий табір, який проходитиме з 26 липня по 8 серпня на Пластовій оселі Верховина (“Rangemore” Trawscoed Road, Llysfaen, Nr.Colwyn Bay, North Wales 014 9251 7315).

А також 1-2 серпня на святкування 60-ліття Пласту та ВЕЛИКУ ВАТРУ .

Чи можна отримати детальнішу інформацію стосовно організації поїздки з Ірландії? Повідомте, будь-ласка, що, де і як...

Мав би бажання приєднатися до товариства в кінці липня....

(PLAST_60_2.jpg)

Причепи
----------------
Причепи PLAST_60_2.jpg (95KB - 0 скачано)
Верх сторінки Низ сторінки
Альф
Відправлено 2009-06-13 14:42 (#679 - в відповідь на #676)
Тема: Re: Святкування 60-ліття Пласту в Британії

Veteran

100252525
А я вважаю, Admin, що святкування ювілейної зустрічі Пласту є подією ВАЖЛИВОЮ, і для того, щоб про неї люди дізналися, вона має бути на видному місці, а тому в розділі ВАЖЛИВО і нагорі. Поклади, будь-ласка на місце.
max
Відправлено 2009-06-13 16:16 (#680 - в відповідь на #679)

Veteran

100100
Для кого? Для ірландців? Чи, може, українців? Ні, ну я можу зрозуміти, що в тебе багато що пов'язано з Британією і часом проведеним там, але для більшості представників українсько-ірландської громади це не може бути ВАЖЛИВИМ. Сашко, тобі кожен тут скаже, що це не Британія, тож пропагувати британські події не доцільно (хоча писати можна про все). Давай зробимо голосування, якщо хочеш.
Альф
Відправлено 2009-06-14 08:45 (#682 - в відповідь на #680)

Veteran

100252525
"Для кого? Для ірландців? Чи, може, українців?" - звичайно ж для УКРАЇНЦІВ, точніше для українських дітей.

А, як ти назвав, я тут не пропагую, а рекламую подію, яка є УКРАЇНСЬКОЮ (хоча і на території Британії), і з цієї нагоди УКРАЇНЦІ З БРИТАНІЇ офіційно запросили УКРАЇНЦІВ З ІРЛАНДІЇ. Троє людей приїхали до Дубліна навмисне з Манчестера, щоб про це повідомити.

Гаразд, розтлумачу. В Уельсі є українська оселя. Тобто територія в кілька гектарів, яка належить українській громаді. Раз на рік там проводяться Пластовий Табір. Табір називається пластовим, бо організовуються пластовим проводом Британії. Проте реально це є УКРАЇНСЬКИЙ ТАБІР і відкритий ДЛЯ ВСІХ, хто має бажання віддати дітей на два тижні, щоб вони відпочили, спілкуватися українською і чогось доброго навчилися. Там є і вихователі, і кухня, і теплі приміщення (а хто старшенький, то і в шатрах може жити... романтика, ні?).

Як виявилося, вже зо два роки на табір в Уельс виряджається делегація українських дітей з Ірландії, активно цьому сприяє Юля, наша форумчанка. Все це робиться організовано, автобусом/паромом, потім всіх там зустрічають і т.д. За візу ніхто і не згадував...

О тепер скажи, що це НЕ ВАЖЛИВО дати громаді знати, що такий табір проводиться і що є можливість своїх дітей організовано на нього відправити.

А якщо багатьом сподобається, ми можемо спробувати і в себе такий табір організувати. Пластовий, не пластовий, а просто УКРАЇНСЬКИЙ. Звичайно, що украЇнська оселя в Ірландії хай нам тільки сниться...

Стосовно мене, то міїх зв"язків з Британією не більше, ніж у будь-кого іншого, хто має візу тощо (так що я зовсім не зрозумів що ти тут маєш на увазі...).
max
Відправлено 2009-06-14 09:47 (#684 - в відповідь на #682)

Veteran

100100
Тож ти наполягаєш, що тема "Святкування 60-ліття Пласту в Британії" більше пасує до "Важливо - Все інше", аніж до "Решта світу - Різне"? З точки зору логіки, це не так. Відповідно, і я проти. Але ти ж маєш таку ж саму можливість переносити теми, як і я, Сашко. Можеш переносити її куди хочеш, не буду Отаману перечити. Тільки зауваж, що в "Важливо - Все інше" цій темі набагато легше загубитися, ніж у "Решта світу - Різне".

Відносно ж Англії, мені здавалося, що ти там мешкав певний час, тож можуть бути певні сентименти.
Альф
Відправлено 2009-06-14 10:23 (#686 - в відповідь на #684)

Veteran

100252525
Тут не справа у перечити, чи не перечити, і не справа у сентиментах до Англії. Справа власне у логіці речей, яку ти згадуєш. Є щось важливе, а щось менш важливе. А важливіші речі мають користувачеві сайту кидатися в очі . Бо інакше сайт не виконуватиме тої функції, через яку він (в тому числі) був створений - доносити до народу інформацію. От ти опустив оголошення про збори, воно зразу ж загубилося... А хто його не знайшов, той і не прийшов... (добре, що до мене задзвонили і перепитали...). Я переконаний, що те що ти переніс оголошення про батьківські збори із розділу важливо, донизу в оголошення - було небажаним в плані донесення тої ВАЖЛИВОЇ інформації до читачів.

З точки зору маркетингу те, що написано вище і більшими буквами, воно і в першу чергу читається. А тому пропоную, що нам потрібне місце для оголошень, яке би було завше нагорі і більшим шрифтом. Щось відбулося чи втратило актуальність - зразу ж видаляти, або переносити в архів тощо.

Відповідаючи на твоє запитання - звичайно я вважаю, що те про що йшлося, тобто інформація про табір в Британії, є ВАЖЛИВОЮ інформацією. А переносити повідомлення зверху вниз і навпаки (а відтак перекреслювати твою працю), я не буду - це не серйозно. Я тут доводжу свою точку зору.

Але нехай і інші висловлюються, а то два адміни дискутують, а народ мовчить...
Yuliya
Відправлено 2009-06-14 12:13 (#690 - в відповідь на #686)

Member

Я також хотіла би виразити свою дкмку нарахунок форуму, можливо вона і буде для когось примітивною.... але все ж таки я підтримую Alfa в тому що, Пласт- є важливою темою для українців, це не йшлася мова за Британію, як за таку, а саме за український табір, який запрошує усіх охочих відвідати в цьому році!!! І тому важливіші речі мають кидатися користувачеві в очі.
Точно так само як сталося власне з оголошенням про батьківські збори, до мене також неодноразово дзвонили і перепитувалися де є ця інформація?!!!
oleg17
Відправлено 2009-06-14 13:34 (#696 - в відповідь на #676)

Member

Можна більш детальніше: хто організовує, коли, умови, контактні деталі?
oleg17
Відправлено 2009-06-14 14:38 (#698 - в відповідь на #682)

Member

Яка Юля активно цьому сприяє, Альфе?
Альф
Відправлено 2009-06-14 14:44 (#699 - в відповідь на #698)

Veteran

100252525
Юля - Коричневий Ведмедик :-) juliabrownbear. Чекаємо, що вона скоро щось нам напише.
juliabrownbear
Відправлено 2009-06-14 14:53 (#700 - в відповідь на #696)

Member

Я думаю що мені зараз самий раз висловити свою думку.
Я проживаю в Ірландії вже сім років а за кордоном вже майже десять. Я залишила Україну досить малою, але дякуючи цьому Українському табору в Уельсі який я відвідую майже що року перебуваючи закордоном ні одна людина в Україні не може повірити що я виросла в чужому суспільстві.
Що дня перебуваючи там діти вивчають про української культуру а також про скаутинг. Минулого року моя маленька сестра поїхала зі мною в табір перший раз, хоч її було тільки шість років і вона ні писати ні читати по Українськи невміла так як більшості дітей в її групі, вона вивчила і деякі букви і навіть змогла написати деякі слова а також вивчила понад 5 українських пісень. А цього року вона з нетерпінням чикає коли вона знов поїде в табір.
Я не можу зрозуміти чому у вас Максе таке негативне відношення до цього табору? Нажаль в нас в Ірландії ще нема змоги проводити такі табори так чому нам не скористатися доброзичливістю наших сусідів які 60 років тому були в такій самій ситуації як ми є на данний час.
Я є організатор з Ірландії, надіюсь до середи вся інформація про табір буде на форумі, а зараз ви можете відвідати http://www.plast.org.uk/ де є біляше інформації про літні пластові табори, або зателефонуйте мені на 0857112567 і я відповім на всі ваші запитання.
Альф
Відправлено 2009-06-14 15:24 (#701 - в відповідь на #700)

Veteran

100252525
Дякую, Юлю! Отож, група збирається, це чудово. Також неодмінно давай знати, чи потрібна допомога у підготовці. Буду ще в Дубліні то кінця червня, а поиім - на Неньку.

Сайтик http://www.plast.org.uk/ треба вичитати.... Є ряд граматичних помилок в українській частині тексту. Можу допомогти.
juliabrownbear
Відправлено 2009-06-19 10:49 (#730 - в відповідь на #676)

Member

Трошки більше інформації про літні табори!

Українські літні табори проводяться З 26го Липня до 8го Серпня 26/07/09 –08/08/09
На Уельських горах у Великій Британії, Тільки €120 за тиждень,
4 разове харчування і всі розваги включні в ціну

• В розклад цього річної програми входять:
o Мандрівки: в гори, на море, в замки, в зоопарк, у ліс, в басеїн...
o Спор: волейбол, футбол, естафети, олімпіади, марафони, водний спорт...
o Ігри: вибивали, королеви, сліпий кіт, дід Панас, козаки розбійники...
o Майстрування, Малювання, Вишиванн, Практичні заняття,Плавання
o Спів: українські народні і пластові пісні
o Життя в природі: трави, дерева, звірі, комахи
o Куховарство: у кухні і на природі
o Вогники, Ватри: скетчі, танці, вистави
o Уроки по різних темах: азбука морзе, перша поміч...
o Українознавство
o Щоденне Спілкування Українською мовою

• 1го і 2го Серпня в таборі відбудутсься ювілейні святкування з запіканням цілої свині, різними естафетами для дорослих і дітей а також ярмарок, їжа і пляц для ночівлі €35 за людину за цілий вікенд, безкоштовно для тих хто таборує протягом тиждня

• Діти від 7ми до 12 років є в молодшій групі, яка ночує в будинку
• Діти від 12ти до 18ти років є в старшій групі яка ночує в окремих наметах по 2/3 чоловік

Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Перейти на форум :
Шукати на цьому форумі
Версія для друку
Відправити лінк на імейл

(Видалити всі кукіс цього сайту)
Працює MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software